דף הבית > עסקת קומבינציה
עסקת קומבינציה
משלוח חינם
פירוט על המוצר

עסקת קומבינציה


עסקת קומבינציה היא עסקה של פעם בחיים .
בדר"כ זהו שטח שהופשר או שירשתם .
אתם מן הסתם לא מתעסקים בנדלן או לא מבינים בחוזי נדלן.
כאן נכנס יועץ עסקת קומבינציה .

מה אנו עושים ? 
ע"י עורך דין מתחום הנדל"ן מנהל פרוייקטים ומפקח בניה
יועץ מס שמאי מקרקעין ועוד  
אנו תופרים לכם את עסקת הקומבינציה הנכונה ביותר שבסופו 
של דבר תצאו עם העסקה הטובה ביותר ועם כמה שפחות כאב ראש.

מזה בעצם עסקת קומבינציה?
אתם נותנים שטח לקבלן , הוא לוקח בדר"כ בין 50% ל-70% מהדירות
ונותן לכם בתמורה בין 50% ל30% 
בעסקת קומבינציה אפשר לקבל בית עד מפתח כולל מזגנים גינה ואפילו ריהוט
ואפשר לקבל רק בית בלי כלום , למה? הכל תלוי מי תופר את העסקה ואיך.

למה הטווח אחוזים הזה?  תלוי באזור הביקוש בערך הקרקע וכמובן 
במשא ומתן, אפשר לקבל קצת ולחשוב שזה הרבה ואפשר לקבל עסקה מעולה.
הכל תלוי במנהל עסקת הקומבינציה.
מתוך נסיון , מי שלא מבין פשוט מקבל פחות, מקבל, אבל פחות והפחות 
הזה יכול לגרום להמון עוגמת נפש.

יש לכם שטח ואתם רוצים לעשות עליו עסקת קומבינציה?
השאירו פרטים למעלה ונחזור אליכם לפגישת ייעוץ בחינם .

כמה כוכבים תיתנו למוצר? (0)
הוספה לסל
הכתבות שלנו
לידים לעסקים לידים או לידים לעסקים או לידים חמים . קידום בגוגל הוא אחד הכלים החזקים להשגת לידים לעסקים. אפשר להשתמש בקידום אורגני או בקידום PPC  כמובן שPPC הוא הקידום היקר לאתר שלך או לדף הנחיתה או לשלנו אבל העניין הוא כזה. ברגע שיוצרים את הקידום האורגני באתר שלנו לדף שלך , לדף הנחיתה שלך באתרינו , גוגל מעריך זאת. לא סתם אנו מופיעים במספר מקומות בדף הראשון, גוגל סומך עלינו מה שאומר שהוא גם יביא לך את הלקוח. הלידים שאתה מחפש קשורים בבדיקת מדוייקת של מה שהלקוח שלך מחפש מבחינת רלוונטיות של העסק שלך. רוצים לשמוע עוד פרטים ? לידים לעסקים באתר אלקופונה.
להמשך קריאה >
לידים לעסקים לידים או לידים לעסקים או לידים חמים . הרבה אנשים אומרים שלידים הם בזבוז כסף, שאין סיבה באמת לעשות זאת. אני אגיד לכם דבר 1 . כמובן שמדובר במי שעושה לכם את הקידום בלידים לעסקים. אי אפשר לתת לכל אחד לעשות זאת מכיוון שצריך להבין בנושא. להשיג לידים זה לא כזה קשה , להשיג ליד איכותי זו כבר אומנות. לידים לעסקים הם שילוב של ידע ומחקר שמביא לתוצאות מקסימליות. רוצים לשמוע עוד פרטים ? לידים לעסקים באתר אלקופונה.
להמשך קריאה >
לידים לעסקים לידים או לידים לעסקים או לידים חמים . ליד הוא בעצם לקוח אשר מגיע בצורה מדוייקת לדף נחיתה או לאתר שלך או שלנו. עולם הלידים הוא עולם מאוד אכזרי מכיוון שפעמים רבות את הליד מוכרים למספר חברות. לא אצלנו, לי שהגיע אלייך הוא שלך . מה זה אומר? כשאתה מקבל מאיתנו לידים לעסקים אתה מקבל בעצם לקוח 1 . אתם מקבלים את הפרטים של הלקוח יוצרים קשר ומתקדמים לסגירת עסקה. ליד חם הוא ליד שלא חולק להמון אנשים , ליד מעפן הוא ליד ש10 חברות מקבלות. לידים לעסקים הם עניין רציני ויקר אם לא יודעים איך לנהל אותו. רוצים לשמוע עוד פרטים ? לידים לעסקים באתר אלקופונה.
להמשך קריאה >
לידים לעסקים לידים או לידים לעסקים או לידים חמים . למה אנחנו צריכים את זה? לידים לעסקים הם אחת הדרכים היותר טובות להשיג היום לקוחות ולמה? מפני שאפשר לשלם לפרסום אלפי שקלים ולזרוק את הלחם על פני המים . מה שאנו עושים פה באתר אלקופונה הוא שיטת שיווק מיוחדת. לידים בקלות , לידים חמים לעסקים שלך. איך עושים את זה? זה כבר משהו להכנס אליו לעומק. יש פרסום בגוגל  , יש פרסום בפייסבוק , יש קידום אורגני בגוגל  קידום אתרים בתוך האתר שלנו מאוד יעיל מפני שהאתר שלנו הוא אתר גדול שמאפשר זאת. למעלה מ300 דפים ו7 שנים . לידים שמגיעים היישר למה שאתה רוצה, בצורה מדוייקת. רוצה לשמוע עוד פרטים על לידים לעסקים ? לחץ כאן
להמשך קריאה >
לידים לעסקים לידים או לידים לעסקים או לידים חמים . אוקי , אז איך הלידים יכולים לעזור לי ? אם אתה סוכן ביטוח, אם אתה רופא שיניים , אם אתה מוסכניק אתה צריך לקוחות. מה שאנו באים לומר הוא שלידים לעסקים הם מעצם כמו מנהרה שבה הלקוח נכנס ואתה הוא קצה המנהרה. הלקוח שחיפש את השרות שאתה נותן מגיע לאתר שלנו ומשם משאיר את הפרטים כדי שתיצור איתו קשר. זה טוב לו לנו ולך. לידים לעסקים הם בעצם בשפה היום יומית "חבר נתן לי את הטלפון שלך" וכך זה בדיוק פועל בעולם השיווק האינטרנטי. רוצים לשמוע עוד פרטים ? לידים לעסקים באתר אלקופונה.
להמשך קריאה >